Mše sv. v prvním červencovém týdnu v Praze a okolí

út 4. července (sv. Prokopa) Kostel sv. Jindřicha, Jindřišská ulice, Praha 1 10:30 Zpívaná Mše sv. ke cti sv. Prokopa (staroslověnsky) Farní kostel sv. Prokopa v Sázavě u Prahy 17:00 Asistovaná poutní Mše sv. ke cti sv. Prokopa (staroslověnsky) st 5. července (sv. … Read More »

Pozvánka na kněžské svěcení a primici

Kněžské bratrstvo svatého Petra bude mít letos dalšího českého kněze – P. Štěpána Šrubaře. P. Šrubař se narodil v roce 1990 ve věřící rodině, jako jeden ze tří sourozenců. Pochází z Vítkova, z malého města v údolí Moravice, kde také navštěvoval … Read More »

Praha – kostel sv. Jindřicha

Kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty Jindřišská ulice, Praha 1 úterý po první neděli v měsíci od 18:30 (zpívaná Mše sv.) Po Mši následuje přednáška z duchovního života v sále fary vedle kostela. (Přednáší P. Jakub Zentner FSSP.) obvykle každý … Read More »

Praha – Karlov

Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého Horská ulice, Praha 2 v neděli od 17:00, každou první neděli v měsíci výstav Nejsvětější svátosti od 16:00, na první pátek v měsíci od 17:00, následuje výstav Nejsvětější svátosti a pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci … Read More »

Litoměřice – kostel sv. Jakuba

Kostel sv. Jakuba Dominikánské náměstí Pravidelné Mše svaté: první neděli v měsíci v 11:00 před Mší svatou je možnost sv. zpovědi, slouží obvykle  P. Jakub Zentner FSSP třetí neděli v měsíci v 15:00 před Mší svatou je možnost sv. zpovědi, … Read More »

Plzeň – kostel Panny Marie Růžencové

Od května 2017 se pravidelné Mše svaté a katecheze přesouvají do dominikánského kostela Panny Marie Růžencové. Plzeň – Slovany, Jiráskovo náměstí Zpravidla první středa v měsíci od 18:00. přednáška ve farním sále (vchod přes kostel) na téma výklad mešního ritu. … Read More »

Rudoltice u Lanškrouna

Kostel sv. Petra a Pavla Pravidelné Mše svaté: první pátek v měsíci od 17:30.Po Mši svaté následuje  eucharistická adorace s modlitbami za nová kněžská a řeholní povolání. Poté občerstvení a katecheze na faře. Informace o Mších svatých naleznete také na webu … Read More »