Praha

Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého Horská ulice, Praha 2 v neděli od 17:00, každou první neděli v měsíci výstav Nejsvětější svátosti od 16:00, na první pátek v měsíci od 17:00, následuje výstav Nejsvětější svátosti a pobožnost k Nejsvětějšímu Srdci … Read More »

Brno

kaple Zvěstování Páně  katedrála sv. Petra a Pavla na Petrově Mše svatá začíná v 18:00 hod (pozor, změna času!) v kapli Zvěstování Páně katedrály sv. Petra a Pavla. Možnost sv. zpovědi před Mší svatou (vzadu ve zpovědní místnosti). Po Mši … Read More »

Nižbor u Berouna

Kostel Povýšení sv. Kříže v Nižboru okres Beroun každou 3. neděli v měsíci v 9:30 (Slouží zpravidla P. Štěpán Šrubař FSSP)   (v červenci Mše sv. nebude) neděle 19. 8. 2018 9:30 zpívaná Mše svatá

Rakovník

kostel sv. Bartoloměje Mše svatá zpravidla v první a třetí sobotu v měsíci v 17:30. Před Mší svatou možnost svaté zpovědi od 17:00 hod., případně i po Mši svaté. sobota 18. 8. 2018 17:30 zpívaná Mše svatá   Informace o … Read More »

Litoměřice

Kostel sv. Jakuba Dominikánské náměstí Pravidelné Mše svaté: zpravidla první neděli v měsíci v 11:00 před Mší svatou je možnost sv. zpovědi, slouží obvykle P. Jakub Zentner FSSP zpravidla třetí neděli v měsíci v 15:00 před Mší svatou je možnost … Read More »

Rudoltice u Lanškrouna

Kostel sv. Petra a Pavla Pravidelné Mše svaté: první pátek v měsíci v 17:30. Před Mší svatou je možnost přistoupit ke svátosti pokání (sv. zpovědi). Po Mši svaté následuje  eucharistická adorace s modlitbami za nová kněžská a řeholní povolání. Poté občerstvení … Read More »