Hovory o víře 24. až 30. 7. 2024 – téma „Písmo a tradice“

2 Čvn

Místem konání bude jako i v loňských letech klášter ve Vyšším Brodě a poutní místo Římov.

Na programu budou kromě bohaté nabídky přednášek každodenní mše svatá a společná modlitba, adorace, vycházky a exkurze a v neposlední řadě možnost vzájemného setkání se. Konkrétní témata a seznam přednášejících zveřejníme později.

Součástí programu bude stejně jako minulý rok také možnost zúčastnit se pěších výletů nebo návštěv kulturních památek v okolí. Přesný program exkurzí se bude odvíjet od počasí, proto se konkrétní plán dozvíte po příjezdu.

Nahrávky přednášek z minulého roku můžete zhlédnout na tomto odkazu.

Náklady

Cena ubytování:

  • běžný vícelůžkový pokoj bez vlastní koupelny (350 Kč/noc, děti 6–15 let 200 Kč/noc, děti do 6 let zdarma)
  • 2lůžkový pokoj s vlastní koupelnou (800 Kč/noc, děti 6–15 let 500 Kč/noc, děti do 6 let zdarma)
  • jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou (1100 Kč/noc)

Cena stravování:

  • plné porce jídla (snídaně: 120 Kč, oběd: 160 Kč, večeře: 130 Kč)
  • dětské porce jídla (snídaně: 70 Kč, oběd: 90 Kč, večeře: 80 Kč)

V domě pro hosty je rovněž k dispozici společná kuchyňka, je tedy možné zajistit si stravování individuálně.

Účastnický poplatek (pro zajištění přednášejících a organizaci) 1500 Kč, zlevněné 750 Kč (studenti a děti od 15 let) – bez ohledu na délku pobytu. Děti do 15 let příspěvek neplatí.

Pokud by cena pobytu měla být pro někoho překážkou účasti, lze domluvit individuální slevu. Pokud naopak pro někoho není problémem přispět více, budeme za to vděční a pomůže to organizaci dalších apoštolátů a akcí FSSP.

 

Přihláška

Z organizačních důvodů prosíme o vyplnění formuláře zvlášť za každou osobu účastnící se Hovorů o víře, která potřebuje vlastní lůžko nebo vlastní porci jídla. V jiném případě (malé děti) stačí uvést příslušnou informaci do poznámky.

Po odeslání přihlášky neočekávejte automatickou odpověď. Potvrzení spolu s vyúčtováním pošleme osobním e-mailem. Pokud by odpověď na přihlášku nepřišla do týdne, pošlete prosím přihlášku ještě jednou. Přihláška je platná po zaplacení zálohy 2000 Kč (nebo celkové ceny, pokud je nižší než 2000 Kč).
Nejzazší termín přihlášení je týden před začátkem akce. Z důvodu velkého zájmu však nedoporučujeme přihlášku příliš odkládat.
Odkaz na přihlašovací formulář (https://forms.gle/EEx41f8CLJSwpMLy5)
Kontaktní osoba: Michal Bubeník FSSP ()