29.12.2023 – 1.1.2024: Pobyt pro mladší dospělé s kurzem rozlišování duchů

12 Říj

V termínu 29. 12. 2023 až 1. 1. 2024 v Římově opět proběhne zimní duchovní pobyt pro mladší dospělé (18 až 35 let).

Kromě prostoru pro duchovní i lidský odpočinek a vzájemné setkání bude tento rok akce obohacena o kurz rozlišování duchů. Místo tradičních přednášek a katechezí vás čeká interaktivní přístup, který vám umožní prožít duchovní témata na vlastní kůži. Tento kurz je ideální pro ty, kteří se chtějí naučit dobře rozhodovat v těžkých a morálně složitých situacích na základě správných pravidel duchovního života. Předchůdné znalosti problematiky nejsou vyžadovány.

Přihlaste se a zjistěte, jak může spojení moderní pedagogiky a tradičního katolického učení vylepšit vaše schopnosti duchovního rozlišování. Podrobnější informace k obsahu budou zaslány cca měsíc před akcí, resp. po přijetí přihlášky v případě později přihlášených.

Věková skupina: 18 až 35 let (nebere se zcela striktně, výjimky jsou možné)

Datum konání: 29. prosince 2023 až 1. ledna 2024, je možné zůstat až do 2. ledna, oficiální program však skončí 1. ledna po obědě

Program: Kromě výukových bloků každodenní mše svatá (v tradičním ritu), společná modlitba a možnost vzájemného setkání, prostor pro svátost smíření či duchovní rozhovor, volný čas.

Místo konání: Římov, ubytování na faře

Stravování: Společné vaření, případné příspěvky potravin do společné kuchyně vítány.

Doprovázející kněz: P. Jakub Zentner FSSP

Kontaktní osoba: Michal Bubeník FSSP ()

Účastnický příspěvek: podle možností 1000 až 1500 Kč, předání proběhne na místě, v případě tíživé finanční situace je možná sleva nebo i úplné odpuštění příspěvku

Přihláška

Odeslaná přihláška je platná až poté, co ji osobně potvrdíme e-mailem. Pokud by odpověď nepřišla do týdne, pošlete přihlášku znovu. Deadline pro přihlašování je týden před začátkem akce, tedy 22. prosince 2023. (Můžete to zkusit i později, ale potom je značně zvýšená pravděpodobnost nepotvrzení přihlášky.)

Odkaz na formulář přihlášky