Credimus

14 Dub
Letos se budeme věnovat „Krédu Božího lidu“ papeže bl. Pavla VI.

credimus

PROGRAM PŘEDNÁŠEK + (ke stáhnutí v PDF)

Zatímco v encyklice Humanae vitae papež ve zmatcích nastalých svévolným vykládáním závěrů II. vatikánského koncilu, podtrhl některé důležité aspekty sexuální morálky, ve zmiňovaném vyznání víry shrnul základní články katolické víry.

Cyklus 24 přednášek, bude doplněn tématickými exkurzemi na zajímává místa Prahy. Centrem programu bude každodenní Mše sv. a modlitba části breviáře.

Je možno se přihlásit na celý program s nabídkou jednoduchého bydlení a stravovaní v břevnovském klášteře nebo se účastnit jen libovolné časti programu.

Akce proběhne od 5. – 11. července 2015 v benediktinském klášteře na Břevnově.

Příspěvek na stravování a bydlení pro účastníky, kteří budou bydlet v kláštěře:

  • pro  výdělečně činné 1600,- Kč / za celý pobyt
  • studentům, důchodcům a osobám s nízkým příjmem bude na požádání poskytnuta sleva tak, aby finanční náklady nikomu nemohly zabránit v účasti

Je možno zajistit stravování i pro ty účastníky, kteří přijdou pouze na přednášky do kláštera (za dobrovolný příspěvek). V tomto případě je potřeba se přihlásit alespoň den předemu organizátora akce.

Přihlásit se můžete do 1. července 2015 elektronicky nebo poštou na adrese: P. Šimona Polívky, Kostelní nám. 158/4, 43191 Vejprty